Current track

Title

Artist

Background

Obchod

Pomôžeme Vášmu podnikaniu

Podnikanie v dnešnej dobe nie je nič jednoduché. Musíte mať kvalitný produkt alebo službu, ktoré niekto potrebuje. Ak to máte, skvelé. Stále však nie je samozrejmosť, že sa Vášmu ponikaniu aj bude dariť. Potrebujete totiž dať o Vašom produkte či službe dať vedieť ľuďom. Ideálne tým, ktorí ju potrebujú, alebo budú potrebovať.
Dnes je veľmi rozšírená reklama formou letákov v schránkach. Investícia niekoľko stoviek eur a 90% z takýchto letákov skončí neprečítaných v koši alebo ako podložka na čistenie zemiakov. O to viac, že mnohí ľudia sú už na ne alergickí a reklamné letáky v schránkach už často berú ako obťažovanie.

bežný oznam na poštových schránkach

Ako teda osloviť čo najviac najviac zákazníkov tak, aby ich Vaša reklama zaujala a ideálne, aby sa k nej mohli dostať niekoľkokrát denne počas celého mesiaca?

Reklama v rádiu je naozaj skvelou voľbou. A reklama v Rádiu Paráda je aj suverénne najvýhodnejšia.

Reklama v rádiu má hneď niekoľko výhod:

  • Reklamný spot Vám vyrobíme na mieru, podľa Vašich predstáv a potrieb, no zároveň tak aby bol poslucháčsky čo najatraktívnejší.
    (Naši poslucháči sa tešia na naše reklamy, pretože sú pútavé, vtipné a hlavne zvukovo zaujímavé)
  • Počas aktuálnej akcie za výrobu spotu neplatíte.
  • Odvysielanie 100 spotov Vás bude stáť v rámci uvádzacej ceny 249 EUR ( 2,49 Eur = odvysielanie spotu 1x)
  • Ak by Váš rádio spot bol vysielaný 2 x denne (1x doobeda a 1x poobede), bude trvať 2 mesiace, kým Vám odvysielame Váš spot 100x. Bude tak o Vás 2x denne počuť niekoľko tisíc poslucháčov celé 2 mesiace a to LEN ZA 249 Eur!
  • Potencionálnych zákazníkov môžete oslovovať aj intenzívnejšie 3 až 4x denne (spot sa tak 100x odvysiela približne za 50 dní) prostredníctvom nášho vysielania. (Aktuálne denne okolo 9000 – 10000 poslucháčov)
  • Aktuálny spot vieme kedykoľvek bezplatne upraviť podľa Vašej aktuálnej akcie.

Osloviť zákazníka nikdy nebolo lacnejšie a efektívnejšie ako cez Rádio Paráda.

Tak čo, skúsite to s nami?


Current track

Title

Artist

Background