Current track

Title

Artist

Background

O nás

Rádio Paráda prevádzkuje spoločnosť Naše Humenné s.r.o.. Obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na mediálnom trhu už viac ako 9 rokov, odkúpila celé rádio aj obchodnú značku od pôvodného majiteľa Rádio Paráda o.z. a naďalej pokračuje v 24 hodinovom vysielaní rádia nepretržite 365 dní v roku.

Vysielanie je zabezpečované online streamingom vysielania, teda je ho možné počúvať cez internet  cez desktop internetové rádiové prijímače, mobilnú aplikáciu, cez PC alebo rôzne smart zariadenia a to kdekoľvek na svete. Programová štruktúra rádia je nastavená tak, aby poskytovala informačnú/zábavnú zložku a oslovila všetky vekové kategórie poslucháčov. Vysielanie rádia je zložené z live moderovanej zložky a zo záznamového vysielania bez moderátorov. Live vysielanie je zabezpečované profesionálne školenými moderátormi, ktorí sa prihovárajú poslucháčom 2x do hodiny v čase medzi 7:00 až 18:00 hod.

Cieľom bolo a je vytvárať rádio, ktoré šíri dobrú náladu, objektívne aktuálne informácie a mediálne podporuje kultúru, šport a spoločenské dianie na Východnom Slovensku. Veríme, že vysielanie spája ľudí, šíri pozitívne informácie a tiež pomáha rýchlej informovanosti medzi regiónom a jeho obyvateľmi.

Rádio poskytuje aj edukačnú činnosť vo forme  “Moderátorskej akadémie”, kde je záujemcom zabezpečené vzdelanie a skúsenosti s live vysielaním, redaktorskou činnosťou a moderátorskými zručnosťami. Radi by sme sa stali každodenným spoločníkom všetkých obyvateľov Východného Slovenska i celého sveta, spoľahlivým partnerom a pomocníkom počas bežných dni.

Veríme, že sa „počujeme“ priatelia. DOPOČUTIA.


Current track

Title

Artist

Background