Current track

Title

Artist

Background

Rock pod Kameňom 2024


Event info
Details

Prestaňte len snívať a zažite skutočnú hudobnú oslavu!

Privítajte ROCK POD KAMEŇOM – festival, ktorý zlomí všetky hudobné reťaze a vystrelí vaše emócie do neba. Od 27. do 30. júna 2024 sa Sninské rybníky stanú centrom všetkého, čo máte radi – energie, vášne a hudby. Už pri príchode vás očarí atmosféra, akoby z inej dimenzie, s jemným vánkom, ktorý prináša sľub dobrodružstva. Ak si želáte oddychovať počas festivalových prestávok, čaká na vás prekrásna okolitá príroda, ktorá je ako stvorená na relax. Zelené stromy vytvárajúce chladivú oázu vám poskytnú útočisko pred slnkom.

Noc v blízkych hoteloch a chatkách bude ako sen, ktorý sa stane skutočnosťou, alebo si vyberte dobrodružstvo pod hviezdami, aké ste ešte nikdy nezažili v autocampingu. Nechajte sa hýčkať všetkými možnosťami, ktoré festival ROCK POD KAMEŇOM ponúka, a nezabudnite ochutnať špeciality z miestnych stánkov, ktoré vám doprajú pôžitok pre vaše chuťové poháriky.

Rozhovor s organizátorom festivalu…

Nechte sa strhnúť vlnou skvelej hudby a pripravte sa na zázrak, ktorý zanechá vaše srdce vo výbušnom rytme. ROCK POD KAMEŇOM je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý stojí za to. Vstúpte do tohto sveta hudobnej extázy a získajte svoje vstupenky už dnes!

 

Hlavný interpreti:

Ďalších interpretov si môžete pozrieť priamo na oficiálnej stránke festivalu…

 

 

Add to Google Calendar

Add Now
Current track

Title

Artist

Background