Artist

Background

POZÁPASOVÉ HODNOTENIA: HC 19 HUMENNÉ – HK Nové Zámky (23.2.2024)

Written by on 24. februára 2024

Vypočujte si pozápasové hodnotenia 46. extraligového kola z piatku 23.2.2024 medzi HC 19 Humenné a HK Nové Zámky.

HC 19 Humenné – Nové Zámky 1:3 (0:2,1:0,0:1)
Góly: 26. Handlovský (Kozel) – 8. Prokeš, 14. Johnson, 60. Ružek
Vylúčení: 1:3 na 2 min., pres.: 1:0, osl.: 0:0
Strely: 24:24
Divákov: 1 794

* detailné štatistiky…

Zápas priamych súperov o záchranu mal nečakane rozhodcovský gólový úvod. V prvom humenskom oslabení sa Nové Zámky tešili až na základe „challenge goal“, ktorý rozhodcovia uznali . „Challenge“ sa podľa ich rozhodcovského rozhodnutia samovoľne rozhodli preskúmať hlavní arbii3 (Žák – Orolin) a určili stav 0:1. Táto situácia humenských hokejistov „zmrazila“, inkasovali druhý gól, už normálny, peknou sťahovačkou a blafákom. Do 2. tretiny vstúpil do brány Patrik Kozel, v 26. min. našiel pred modrou čiarou Handlovského, ktorého bomba zazvonila o žŕdku a znížila stav na 1:2. Kozel v bráne viackrát našich podržal, do 3. tretiny Humenčania stále vstupovali s nádejou. Obrat sa neudial. Tešili sa iní…