Artist

Background

POZÁPASOVÉ HODNOTENIA: HC 19 HUMENNÉ – HK Dukla Trenčín (21.1.2024)

Written by on 22. januára 2024

Vypočujte si pozápasové hodnotenia 38. extraligového kola z nedele 21.1.2024 medzi HC 19 Humenné a HK Dukla Trenčín.

HC 19 Humenné – Trenčín 0:4 (0:0,0:3,0:1)
Góly: 27. Krajčovič, 31. Mikúš, 33. Giľák, 56. Conway
Vylúčení: 0:5 na 2 min., bez využitia
Strely: 26:22
Divákov: 2 889

* detailné štatistiky…

Už po 54 sekundách dostali Humenčania výhodu presilovky, bez využitia. V 5. min. Vaškovi v tutovke zblokovali hokejku, prienik Meliška cez troch súperových hráčov zastavil LaCouvee. V 16. min. dostali domáci výhodu presilovky 5 na 3 v čase 1:03 min. Nič sa nezmenilo. Pomer striel bol 11:3, stav 0:0. Humenský tlak pokračoval aj v úvode II. tretiny, avšak udrelo na druhej strane… najskôr žŕdka, potom gól so šťastím (cez teč Ťavodu od korčule) a potom sme pykali za dve defenzívne chyby za 58 sekúnd! – 0:3. V 34. min. ponúkol Foss gól Kvasnicovi, ale nechal iba vyniknúť brankára. V III. tretine začali domáci šancami Kuruho i Borova. Trenčianska defenzívna taktika bola účelná. Prišli ďalšie presilovky, avšak aj brejk súpera, po ktorom nasledovalo trestné striedanie. Baláža vychytal Galimov. Hostia ešte raz skórovali a potvrdili tri body.