Artist

Background

Pozápasové hodnotenia: HC 19 Humenné – HK Spišská Nová Ves (7.1.2024)

Written by on 8. januára 2024

Vypočujte si pozápasové hodnotenia 34. extraligového kola z nedele 7.1.2024 medzi HC 19 Humenné a HK Spišská Nová Ves.

HC 19 Humenné – Sp. Nová Ves 1:3 (0:1,1:0,0:2)
Góly: 35. Pereskokov (Šoltés, Kuru) – 3. Burgess, 54. Kerbashian, 55. Vandas.
Vylúčení: 3:3 na 2 min., bez využitia
Strely: 22:35
Divákov: 1 927

* detailné štatistiky…

Skóre otvoril v 3. min. Burgess strelou zblízka. Prvú humenskú šancu mal Pereskokov, strelu z otočky Melicherčík zmaril. Práve humenský ruský útočník mal aj ďalšiu možnosť na vyrovnanie. V 11. min. spišský Burgess zazvonil o žŕdku. V 17. min. akcia na jeden dotyk Pereskokov – Kuru – Vaško skončila skvelým zákrokom Melicherčík. Spišiaci odpovedali strelou do hornej žŕdky. V 20. min. roztlieskal hľadisko Boľo, keď v tutovke lapačkou vychytal Merezhka. Druhá tretina sa začala spišskými šancami Burgessa a Bakoša. V 30. min. akciu Pereskokov – Glazkov ukončil zákrokom Melicherčík. Domáci súpera zatlačili, obliehanie spišskej brány ukončil Pereskokov šikovne spoza brány. Puk vytiahol Melicherčík už spoza čiary – 1:1. V III. tretine to bola zo strany hostí vyčkávanie, v 46. min. ležiaceho Boľa už Burgess prekonával, ale Novota odpálil puk spred čiary. V 54. min. Majdan krížnou prihrávkou našiel Kerbashiana, ktorý spoza obrancu vrátil Spišiakom vedenie. Definitíva padla o necelé dve minúty z hokejky Vandasa.