Artist

Background

Pozápasové hodnotenia: HC 19 Humenné – HK Dukla Ingema Michalovce (3.1.2024)

Written by on 4. januára 2024

Vypočujte si pozápasové hodnotenia 32. extraligového kola zo stredy 3.1.2024 medzi HC 19 Humenné a HK Dukla Ingema Michalovce.

HC 19 Humenné – Michalovce 0:1 pp (0:0,0:0,0:0 – 0:1)
Góly: 61. Acolatse
Vylúčení: 3:5 na 2 min., bez využitia
Strely: 27:35
Divákov: 3 350

* detailné štatistiky…

Zemplínske derby kvalitou zaostalo za očakávaním. Hostia nastúpili s niekoľkými juniormi (choroby v kádri, tresty po zápase so Sp. Novou Vsou), domáci túto „papierovú“ výhodu výkonom nezužitkovali. V 7. min. Humenčania udržali oslabenie 3 na 5 (1:18) bez ujmy, celkovo bolo šancí málo. V II. tretine dvíhali divákov zo sedadiel pozície Vaška i Lapšanského, na druhej strane vychytal Stripaia v tutovke Galimov. Nevyužili sme dve presilovky, v 40. min. už dvíhal ruky nad hlavu michalovský Valach, ale Galimov bol proti. V III. tretine mali blízko k otvoreniu skóre Kvasnica (nová posila) i Kuru, keď hrali „levy“ presilovku v samom závere, unikol Valach, ale Galimov zachránil. Prišlo predĺženie, domácim ostala výhoda presilovky, ktorú sa tréner Štrba rozhodol znásobiť power-play! Risk mal blízko k úspechu, puk poskakoval pred Škorvánkom, tesne sme ho nezasunuli za čiaru a došlo ku gólu do opustenej humenskej brány.

Pozápasové hodnotenia trénerov, hráčov a tiež video z diskutovaného momentu zápasu:

* text a foto: Marián Škuba, humenne.sk
* foto: Oliver Kmiť – pozrite si celú fotogalériu

* sponzorom našich pozápasových rozhovorov je spoločnosť fanzone.sk – eshop s fan predmetmi pre pravých fanúšikov. Pozrite si ponuku fan predmetov klubu HC 19 Humenné…