Current track

Title

Artist

Background

Rádio Paráda: Adventný kalendár 2023

Written by on 18. decembra 2023

Po roku tu máme opäť Adventný kalendár Rádia Paráda. Na každý pracovný deň sme si vďaka našim partnerom pre Vás pripravili množstvo zaujímavých cien.

Princíp súťaže zostáva rovnaký ako minulý rok – stačí v komentári príspevku na našej FB fanpage označiť niekoho, komu by ste dopriali tento darček. Následne na druhý deň zo všetkých komentárov vyžrebujeme výhercov. Pozor! V duchu myšlienky #láskadávanímrastie – vyhráva ten, kto bude v komentári označený. Prehľad jednotlivých darčekov ako aj výhercov nájdete priamo v tomto článku.

Piatok 22.12.2023

Vianočný víkend hráme o 2 darčekové kupóny z našej redakcie. Výhercovia si môžu vybrať buď to moderovanie u nás v rádiu alebo výrobu reklamného spotu na 1 mes. zadarmo.
Šťastnými výhercami sú – Martin Demko a dvojica: Ivana Čurmova + Vanesa Dančišinová.

Štvrtok 21.12.2023

Darčekový kupón ku kaderníčke a k nechtárke. Do našej súťaže nám ich venoval Bambo salón Humenné. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage.
Šťastnými výhercami sú – Ľuba Kosťová (kaderníčka) a Lubica Wellová (nechtárka).

Streda 20.12.2023

2 voľné lístky na zápas HK Spišská Nová Ves. Do našej súťaže nám ich venoval klub HC 19 Humenné. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage.
Šťastnými výhercami sú – Boris Zbuňák a Maroš Rabajda.

Utorok 19.12.2023

Darčeková poukážka Komplet premium. Do našej súťaže nám ju venoval Culture Barber House v Humennom. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage.
Šťastným výhercom je – Ľuboš Varga.

Pondelok 18.12.2023

Sada šiestich talianskych vín. Do našej súťaže nám ich venoval Radoslav Velk, spoločnosť Wine Mark. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage a tiež ich webstránke www.winemark.sk/.
Šťastným výhercom je – Miroslav Gaľo.

Piatok 15.12.2023

Strava na celý deň. Do našej súťaže nám ju venoval Tréner Peter Palenčár, spoločnosť FOOD BOX Peterika. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage.
Šťastným výhercom je – Martin Polák.

Štvrtok 14.12.2023

Tlač fotoplátna (70×50 cm). Do našej súťaže nám ich venovala spoločnosť Centrum tlače Humenné. Viac informácií nájdete na ich webstránke www.tlac.he.sk.
Šťastným výhercom je – Pavlina Štefanová.

Stredu 13.12.2023

* prvý výherca – voľný vstup na Mudruj Quiz pre skupinu 6 ľudí a k tomu „free konzum“ v hodnote 20,- eur. (Katka Gribaninová)
* druhý výherca – 2 voľné lístky na SAMEY – LIVE SHOW / PIATOK 22.12.2023. (Stanislava Krajnikova)
* tretí výherca – 2 voľné lístky na CICO BAND & RENÉ RENDY / PIATOK 29.12.2023. (Kiko Kristian Korincak)
Do našej súťaže nám ich spoločnosti GATSBY a Jungle-G (Snina). Viac informácií nájdete na ich FB fanpage.
Výhercovia sú v zátvorke za konkretnými výhrami.

Utorok 12.12.2023

3x darčeková poukážka v hodnote 40,- eur na čistiace práce. Do našej súťaže nám ich venovala spoločnosť Ka-Lux. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage a tiež ich webstránke www.antalshoes.sk/.
Šťastnými výhercami sú – Iveta Kocáková, Bib Ka, Svetlana Gajdošová.

Pondelok 11.12.2023

2x darčekový poukaz so zľavou 50,- eur na nákup premiových barefoot topánok. Do našej súťaže nám ich venovali manželia Antalovci, spoločnosť Antal Shoes. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage a tiež ich webstránke www.antalshoes.sk/.
Šťastnými výhercami sú – Blažej Findrik a Mária Krupová.

Piatok 8.12.2023

Darčekový poukaz na spoločnú hru až pre 12 hráčov. Do našej súťaže nám ho venoval Baďo Sekletár, spoločnosť Lasergame Michalovce. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage a tiež ich webstránke www.lasergamemichalovce.sk.
Šťastným výhercom pre celú svoju partiu je – Timea Oskoripová Harakalyová.

Štvrtok 7.12.2023

Balíček umeleckých potrieb a obraz. Do našej súťaže nám to venoval Valerian Grass, spoločnosť Artmie. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage a tiež ich webstránke www.artmie.sk.
Šťastnými výhercami sú – Lýdia Marciová (obraz) a Doly Jusková (balíček umeleckých potrieb).

Streda 6.12.2023

2x poukážka na čistenie podľa vlastného výberu v hodnote 40,- a 60,- eur. Do našej súťaže nám ich venoval Peter Staroščák, Eco parné čístenie Humenné. Viac informácií nájdete na ich FB fanpage a tiež ich webstránke www.ecoparnecistenie.sk.
Šťastnými výhercami sú – Bernard Bidik Marincak (60,-) a Ľudmila Kovaľova (40,-) .

Utorok 5.12.2023

Poukážka na ošetrenie vlasovej pokožky v hodnote 65,- eur. Do našej súťaže nám ju venovala Júlia Findriková, dermotrichológia. Viac informácií nájdete na jej FB fanpage. 
Šťastným výhercom je – Števka Dobrocká Dunajová.

Pondelok 4.12.2023

VIP vstup na wellnes pre 2 osoby v hodnote 47,- eur. Do našej súťaže nám ju venovala plaváreň Snina.
Šťastným výhercom je – Alena Zelinkova Dunajova.

Piatok 1.12.2023

Darčekové poukážky na nákup pánskeho oblečenia v hodnote 20,- / 30,- / 50,- eur. Do našej súťaže nám ju venovala spoločnosť Jantex.
Šťastnými výhercami sú: 50,- eur (Faze Damian); 30,- eur (Samuel Bandžak); 20,- eur (Samuel Michal Nagy). Na koho sa neusmialo šťastie a rád by niekomu daroval poukážky, tak ich nájdete na webe spoločosti Jatex: https://jantex.net/dar


Current track

Title

Artist

Background