Current track

Title

Artist

Background

Pozápasové hodnotenia: HC 19 Humenné – HK Dukla Ingema Michalovce 1:3 (28.11.2023)

Written by on 29. novembra 2023

Vypočujte si pozápasové hodnotenia 22. extraligového kola z utorka 28.11.2023 medzi HC 19 Humenné a HK Dukla Ingema Michalovce.

HC 19 Humenné – Michalovce 1:3 (0:0,0:0,1:3)
Góly: 42. Lucenius (Diakov, Šoltés) – 42. Daugavinš, 51. Bodák, 58. Pearson
Vylúčení: 3:3 na 2 min., Heard (MI) na 2+2 min., pres.: 1:1, osl.: 0:1
Strely: 22:28
Divákov: 2 281

* detailné štatistiky…

Do humenskej brány sa postavil Kozel a po dvoch tretinách bol hrdinom. Chytil čistý gól Pulišovi, zmaril brejk Pearsona, v michalovskej presilovke zasiahol trikrát zázračne, zmaril aj nájazd Pearson – Daugavinš. Humenčania boli v I. tretine lepší, v presilovke mali blízko ku gólu Glazkov i Lucenius, brankár Škorvánek vychytal aj Kuruho. Tretia pasáž sa začala presilovkou HC 19, Humenčania nastrelili hornú žŕdku, po odrazenom puku sa dostal Daugavinš do brejku a otvoril skóre – 0:1. Ešte v presilovke vyrovnal Luicenius. V 51. min. vylúčenie Šoltésa potrestal strelou z medzikružia do šibenice Bodák – 1:2. Necelé tri minúty pred sirénou siahli Levy k power-play, mali buly v útočnom pásme súpera, ale… Kuru sa snažil z buly posunúť puk k modrej čiare, Glazkov ho nezasiahol a napokon ani nedostihol – 1:3.