KOLLÁROVCI – NEÚPROSNÝ ČAS – ESTRÁDNA SÁLA – DOM KULTÚRY VRANOV NAD TOPĽOU

!! POZOR ZMENA !!
Z dôvodu platných epidemiologických opatrení, sa decembrový koncert „Kollárovci – Neúprosný Čas“ uskutoční ako dvojkoncert ! O 17 stej hodine pre kreslá v nepárnych radoch a o 19:30 pre kreslá v párnych radoch. Prípadné akékoľvek otázky Vám zodpovieme na programovom oddelení 0907 951 110.

Kapela Kollárovci je originálnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. Na trhu úspešne pôsobia už od roku 1997 a svojím goralským temperamentom si získavajú priazeň u mnohých fanúšikov. Nosným pilierom ich repertoáru je slovenská ľudová pieseň, ktorá vďaka Kollárovcom dostáva nový šat, príjemný aj pre tých, ktorí tento žáner nikdy nevyhľadávali. V ich podaní si môžete taktiež vypočuť vlastné skladby z ich autorskej dielne.

Kollárovci majú vydaných 8 hudobných CD a 4 DVD, ktoré by nemali chýbať ani u Vás doma. Ročne absolvujú množstvo koncertov a vystúpení. Zoskúpenie kapely tvoria šiešti členovia, z toho traja sú bratia Kollárovci. Pestré je aj nástrojové obsadenie: husle, kontrabas, soprán a alt saxofón, cimbal, akordeón, bicie nástroje

.

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

10 Dec 2020

NAJRÝCHLEJŠIA CESTA DO BANKY A POISŤOVNE

Parádny E-SHOP

Rádio Paráda Live STREAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *