DIVADELNÉ PREDSTAVENIE: DETEKTOR LŽI – MsKS HUMENNÉ

Dozvieme sa aj čo nechceme. Skvelá komédia v podaní Divadla Alexandra Duchnoviča z Prešova.

Poviete si, že o manželstve viete všetko. Je to naozaj tak? Alebo… Že by sme o manželstve nevedeli absolútne nič? Aj manželstvo môže byť jedna veľká neznáma…Nachádzame sa v obývačke jedného obyčajného panelákového bytu. Pani Nadežda nevie nájsť odpoveď na otázku: Kde môj manžel Boris skryl výplatu? A tak si na pomoc pozve domov hypnotizéra. Má objasniť veci, ktoré sú na prvý pohľad banálne. A neskôr aj fatálne. Totiž už po chvíli sa ocitne medzi nebom a zemou. Teda skôr uprostred tajomstiev tridsaťročného manželského vzťahu. Veď kto by odolal pokušeniu spoznať skutočnú pravdu a skryté svety svojho celoživotného partnera? Nikto. A vtedy sa len začnú diať veci! Minulosť zaskakuje našich hrdinov, vystavuje ich neočakávaným situáciám… Divák sa však výborne zabáva!

Je to v živote až taká výhra? Dozvedieť sa o našich blízkych naozaj všetko? Tvrdú pravdu? Ako sa skončí táto prekvapivá seansa? Podarí sa uhasiť groteskný požiar manželských súbojov? Dokáže v mnohom naivný hypnotizér uniknúť z pazúrov manželskej absurdity?

Tak klamstvo, ako aj túžba odhaliť pravdu, jedno i druhé môže byť pre nás opojnou drogou, ktorá sa v sekunde zmení na smrtiaci jed.

Úspešnej komédii zo súčasnosti dominujú brilantné herecké výkony protagonistov rusínskeho divadla. Sú postavené na textovej a situačnej premenlivosti. Hravosti. Na dynamike hereckej súhry, iskrivosti slovných prekvapení.

Takže! Divadelný večer v znamení dobrej zábavy, úsmevu, ktorý vám občas zamrzne na perách, smiechu a radostného precitnutia sa môže začať!

Hrajú: Jevgenij Libezňuk (Boris), Ľudmila Lukačíková (Nadežda), Jazef Pantlikáš (Hypnotizér)

DETEKTOR LŽI

utorok, 8. december 2020, 19:00 – 20:00 – DIVADELNÁ sála Domu kultúry v Humennom,

Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Rusínska verzia premiera

 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds

Date

08 Dec 2020

Time

19:00 - 20:00
Category

NAJRÝCHLEJŠIA CESTA DO BANKY A POISŤOVNE

Parádny E-SHOP

Rádio Paráda Live STREAM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *