Lindsay Lohan vstúpila na trh so svojím novým singlom „Lullaby“.

Tridsaťštyriročná speváčka a herečka zdieľala cez víkend na sociálnych sieťach ukážku skladby, ktorú sprístupnila prostredníctvom digitálnej platformy FansForever.

Svojim 8,7 miliónom sledujúcich na Instagrame povedala: „Už čoskoro spustím svoj ďalší singel„ Lullaby “ako #NFT na stránkach fanforever.io. Toto je vznik genézy a história! #Firstever #women #letsgetit @justinsun (sic) “

Hviezda skupiny „Mean Girls“ predtým predpovedala, že NFT (nezastupiteľný token), rastúci trh v rámci blockchainu, na ktorom sa dá predávať jedinečné digitálne umenie a tovar známy ako „token“, budú v móde čoskoro. “ Hollywood a ešte ďalej “.

V rozhovore pre Forbes uviedla: “Je len otázkou času, kedy sa zapoja všetci v Hollywoode i mimo neho. Možno uvidíme tokenizáciu filmov a to, ako sú umelci platení za svoje filmy, hudbu a umenie. Vidím budúcnosť, kde kryptomena, NFT a blockchain budú skôr normou ako výnimkou.

zdroj: Getty Images

„Lindsay verí, že jej komunita môže„ ťažiť z kryptomeny “.

Pokračovala: „Väčšina z nás počula slovo bitcoin alebo termín blockchain, ale o tejto téme nebolo veľa vedomostí.“ Keď som sa začala učiť viac a viac sa zapájať, rýchlo som si uvedomila, že moja komunita môže mať úžitok z krypto a že by som mohla informovať veľkú časť spoločnosti, ktorá nebola zapojená do blockchainového priestoru, a predstaviť im ju. “

A hviezda „Freaky Friday“ trvala na tom, že to bude vítané aj ako spravodlivejší spôsob rozdávania autorských honorárov v celom zábavnom priemysle, pretože sa tieto poplatky prenášajú priamo na umelca. 

Dodala: “Tokenizáciou sa proces prenáša na blockchain takým spôsobom, že zakaždým, keď sa umenie, hudba, film atď. Použijú alebo zdieľajú, umelec automaticky dostane autorské honoráre. Myslím si, že je to skvelý spôsob premostenia.” priepasti medzi spotrebiteľom a umelcom. ““

Pre tých, ktorí dostanú do rúk skladbu Lullaby na albume FansForever, je to prvá nová skladba Lindsay od jej singla „Back to Me“ z roku 2020.

Ľudia ako The Weeknd, Kings of Leon, Grimes, Charli XCX a ďalší skáču do rozbehnutého vlaku NFT. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *