Lady Gaga pokračuje v natáčaní pripravovanej drámy House of Gucci po boku Al Pacina. Film režiséra Ridleyho Scotta rozpráva skutočný príbeh o tom, ako Patrizia Reggiani plánovala zabiť svojho manžela Maurizia Gucciho – stvárnil ho Adam Driver – vnuka módneho návrhára Guccia Gucciho.

80-ročný Al Pacino hrá Alda Gucciho – najstaršieho syna Guccia Gucciho, zakladateľa firmy Gucci. Film je inšpirovaný skutočnými udalosťami, pri ktorých bol Maurizio Gucci zastrelený blízko svojej kancelárie v Miláne.

Patrizia nedávno a Al Pacino.
Lady Gaga ako Patrizia Reggiani Foto: Backgrid

Patrizia, ktorá sa rozišla s návrhárom v roku 1985, bola odsúdená za objednávku jeho vraždy v roku 1998 a bola odsúdená na 19 rokov väzenia, ktoré bolo po odvolaní zvýšené na 26 rokov. V roku 2016 bola prepustená po 18 rokoch. Odvtedy prehovorila o životopisnom filme a uviedla, že ju „štve“, že sa s ňou Gaga nestretla, kým ju stvárnila na obrazovke. Pre taliansku národnú spravodajskú agentúru Ansa povedala: „Vadí mi, že ma Lady Gaga stvárňuje v novom filme Ridleyho Scotta bez toho, aby preukázala zdvorilosť na stretnutie.

Patrizia Reggiani.
Patrizia Reggiani a Maurizio v roku 1998 Foto: Rex

Patrizia, ktorá má v súčasnosti 72 rokov, dodala: „Nemá to nič spoločné s peniazmi, pretože si z filmu neodnesiem ani cent. Ide o zdravý rozum a úctu. Verím, že každý dobrý herec by mal najskôr spoznať osobu, ktorú má hrať. Myslím si, že nie je správne, že ma nekontaktovali. A hovorím to so všetkou sympatiou, ktoré pre ňu mám.“

Zdroj: metro.co.uk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *