Sharon Den Adel v rozhovore odpovedala na otázku, ako je to z ich novou hudbou: „Toto je prvýkrát, čo skutočne vydávame single bez toho, aby sme vydali album. Pretože keď sme v minulosti dokončili album, vydali by sme jeden alebo dva single a potom by vyšiel album. Ale teraz vlastne nemáme album. Vydali sme teda dva single, ale nemáme nahratý plnohodnotný album a ešte ani nie je napísaný. Postupne teda vydávame single. A to je pre nás niečo úplne nové.

Sharon ďalej pokračuje: „Výhodou je, že cítite potrebu venovať sa určitým témam alebo máte skladbu, ktorá má určitý druh atmosféry a tá sa v danom okamihu skutočne hodí, namiesto toho, aby bola vydaná za dva roky. To je to, čo by sa normálne stalo. A potom by už možno bolo cítiť zastarané a neaktuálne témy.“

Podľa Sharon, pravidelné vydávanie singlov je lepšie namiesto toho, aby boli tri roky ticho a potom predstavili album. Je to spôsob, ako môžu fanúšikovia získať stály prúd novej hudby, najmä počas prebiehajúcej pandémie koronavírusu. “V iných hudobných štýloch sa tomu venujú dlhšie – napríklad tanečnej hudbe – a existuje viac hudobných žánroch, ktoré sa tomu už venujú,“ uviedla Sharon.

Skupina WITHIN TEMPTATION zverejnila vlani v máji oficiálne hudobné video k piesni „Entertain You“. Skladba prekvapivo rýchlo nadviazala na siedmy štúdiový album skupiny WITHIN TEMPTATION s názvom „Resist“, ktorý vyšiel vo februári 2019.

Skladba „Entertain You“ dorazila týždeň po tom, čo sa malo konať posledné predstavenie turné „Worlds Collide“. Spoločné turné s americkou kapelou EVANESCENCE bol pôvodne naplánovane na apríl 2020, ale kvôli pandémii COVID-19 bolo odložené na september 2021. Turné, na ktoré sa predalo už pôsobivých 150 000 lístkov v ôsmich krajinách, sa má konať na rôznych miestach, ako sú O2 Arena v Londýne, AccorHotels Arena v Paríži, Velodrom v Berlíne a Palais 12 v Bruseli.

Zdroj: mannenzaken.nl, blabbermouth.net, Youtube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *