Kylie Minogue, Victoria Beckham, Priyanka Chopra Jonas a Little Mix boli medzi ocenenými od britského časopisu Glamour Gamechangers na ceremónii v Londýne.

Austrálska popová legenda Kylie Minogue dostala ocenenie Gamechanging Icon, bývalá hviezdna návrhárka Spice Girls získala ocenenie Fashion Gamechanger. Little Mix ocenenie Gamechangers in Music gong a Chopra Jonas si odniesla honor Gamechanging Actor.

Hitmakerka Kylie povedala, že sa cíti veľmi poctená, že získala svoje najnovšie ocenenie, a dodala: „Ďakujem, že ste mi dali zámienku na chvíľu sa pozastaviť a skutočne premýšľať. O mnohých veciach, ktoré ma dostali tam, kam som som dnes – ľudia, miesta, slzy, ktoré niekedy viedli k triumfu. Myslím si, že to, za čo som skutočne bojovala, je nebyť zaškatuľkovaný, ale byť skutočne schopný rásť a rozvíjať sa. Z tohto dôvodu byť súčasťou vašich ocenení je pre mňa veľmi motivujúce.

Kylie Minogue & Victoria Beckham Head Glamour Magazine's 2021 Gamechangers  - Hipplayer
Kylie a Victoria Foto: hipplayer.com

Victoria divákom povedala: „Nie som si istá, či si zaslúžim, aby ma niekto volal Gamechanger, ale ďakujem. Naozaj to pre mňa znamená veľmi veľa.

Zvláštne ocenenie pre Gamechanger udelil trom zamestnankyniam Národnej zdravotnej služby (NHS) starosta Londýna Sadiq Khan ako uznanie všetkým britským pracovníkom v prvej línii počas pandémie Covid-19.

Zdroj: music-news.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *