Senzácia bola dokonaná – Helloween, ktorý predal viac ako 10 miliónov nahrávok po celom svete a je jednou z najuznávanejších nemeckých metalových kapiel od roku 1984, oznámil svoje turné Pumpkins United World Tour v roku 2016. Médiá behali po turné na 69 predstaveniach v 32 krajinách sveta. 

Viac ako milión fanúšikov na troch kontinentoch bolo vo vytržení, pretože to nebolo len stretnutie pôvodnej kapely, bol to vrchol siedmich hlavných hrdinov Helloween: Andi Deris, Michael Kiske, Michael Weikath, Kai Hansen, Markus Grosskopf, Sascha Gerstner & Dani Löble. Alebo zjednodušene povedané, bol to splnený sen fanúšikov po celom svete. Kapelu videlo päťkrát viac divákov a všetci mali iba jedno želanie: “Prosím, zostaňte spolu!

A áno, hudobníci ochutnali krv a bolo jasné, že už nebude cesty späť – budúcnosť Helloweenu bude napísaná spoločne. Znamena to začiatok novej éry a znovuzrodenie metalovej legendy s výnimočnými umelcami. Ich nový album vyjde v lete 2021. Pozor, pretože už 2. apríla 2021 vyjde veľkolepý singel „Skyfall“ a vy si môžete pozrieť jeho upútavku.

Zdroj: hysteriamag.com, metalunderground.com, Youtube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *