THE MINORITY predstavili nový album v štýle „kalifornského“ punk-rocku

Nový album bratislavskej punk-rockovej kapely The Minority s názvom Do poslednej dávky je prvým rýdzo slovenským počinom tejto formácie. Obsahuje pätnásť energických skladieb, ktoré poslucháča prevedú cestou nespútaného rock’n’rollového života a slobodného punkového ducha.

Na celom albume dominuje „kalifornský“ punk-rock, ktorý je veľmi zaujímavo poprepájaný s prvkami žánrov rock’n’rollu, folku či country.

Hlavný odkaz celého diela reflektuje jeho samotný názov, ktorý radí žiť naplno až „do poslednej dávky“. S ohľadom na množstvo otázok a naliehaní od poslucháčov sa po vydaní debutového albumu Till The End Of The Line v roku 2019 rozhodla kapela vytvoriť skladby v slovenskej podobe. Napokon z nich bol celý album a ako sami členovia hovoria: „chceli sme dať všetkým týmto otázkam jasnú odpoveď.

Na albume sa nachádzajú dva single Opäť v ringu a Márny ideál, ku ktorým kapela už stihla natočiť aj videoklipy. Zachytávajú formáciu The Minority priamo v akcii s jasným posolstvom, že všetko bude hlavne o koncertoch.