KNIHA O SVIDNÍKU JE NA SVETE

9:15 Zdroj a zdroj foto: svidnik.sk

Eva Hirčková, riaditeľka DUKLA DESTINATION:DUKLA DESTINATION sa dlhodobo snaží propagovať kraj pod Duklou. Mesto Svidník a jeho okolie je plné unikátnych pamiatok. Preto nás veľmi teší vydanie tejto knižnej publikácie, ktorá zachytáva ich výnimočnosť. Veríme, že jej obsah Vás inšpiruje natoľko, aby ste náš prekrásny región sami navštívili.

Marcela Ivančová, primátorka mesta Svidník:
Ako primátorka okresného mesta sa veľmi teším, že máme peknú knihu o našom meste a regióne. Je nielen krásna svojim dizajnom, ale aj kvalitná obsahom. Verím, že nebude iba Vašim sprievodcom, ale aj hodnotnou pamiatkou na návštevu u nás. Ďakujem DUKLA DESTINATION za všetko úsilie, ktoré na vydanie tejto knihy vynaložili a tým prispeli k propagácii tohto krásneho kúta Slovenska.“

Dopĺňa primátorka Marcela Ivančová: Minulé leto ukázalo, že náš región má silný turistický potenciál – treba však neustále pracovať na propagácii. Dukla Destination – nositeľ titulu Najlepší v cestovnom ruchu PSK – práve v pomoci turistom a návštevníkom robí kus práce. Prajem nášmu Svidníku – knihe veľa nadšených čitateľov a prajem nášmu Svidníku – mestu veľa nadšených návštevníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *