Rádio Paráda je tu !

Rádio Horného Zemplína pre okresy

Snina, Humenné, Vranov nad Topľou, Medzilaborce, Stropkov, Svidník …

Je to tu! Očakávané sa stane ochvíľu skutočnosťou.

SNINA, HUMENNÉ, VRANOV NAD TOPĽOU, STROPKOV, SVIDNÍK, MEDZILABORCE bude mať vlastné RÁDIO. Online rádio. Naše občianske združenie Rádio Snina vzniklo pôvodne ako Rádio SNINA, za účelom zabezpečenia a poskytovania rozhlasového vysielanie pre obyvateľov mesta Snina. 24 hodinové nepretržité vysielanie 365 dní v roku je už realitou od 1. júla 2019. No na základe ohlasov zo širokého okolia sa rozširujeme a meníme názov na Rádio Paráda. Všetko sa spúšťa na prelome 5.-6.1.2020.

Vysielanie je zabezpečované online streamingom vysielania, teda je ho možné počúvať cez internet či už cez desktop internetové rádiové prijímače, mobilnú aplikáciu, cez PC alebo rôzne smart zariadenia a to kdekoľvek na svete. Programová štruktúra rádia je nastavená tak, aby poskytovala informačnú, publicistickú a zábavnú zložku a oslovila všetky vekové kategórie obyvateľov .  Vysielanie rádia je zložené z live moderovanej zložky a zo záznamového (bez live moderátora) vysielania v pomere 50:50. Live vysielanie je zabezpečované profesionálne školenými moderátormi. Rádio poskytuje aj edukačnú činnosť vo forme  “Moderátorskej akadémie”, kde záujemcom poskytuje  vzdelanie a skúsenosti s live vysielaním, redaktorskou činnosťou a moderátorskými zručnosťami.

Našim cieľom je vytvoriť rádio, ktoré bude šíriť dobrú náladu, objektívne aktuálne informácie a mediálne podporovať kultúru, šport a spoločenské dianie v mestách a okresoch našej pôsobnosti. Radi by sme sa stali každodenným spoločníkom obyvateľov, spoľahlivým partnerom a pomocníkom. Veríme, že naše vysielanie bude ľudí v našom regióne spájať. A nielen ľudí na Slovensku, ale aj tých, čo nás počúvajú zo zahraničia. Aktuálne nás počúvajú poslucháči z 92 krajín sveta. Pomôže nám všetkým objavovať hodnoty, ktoré tu máme. Pomôže transparentnosti a rýchlej informovanosti medzi mestami a jeho obyvateľmi.

Veríme, že už v čoskoro sa “počujeme” priatelia. DOPOČUTIA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *