Kapela Harlej natočila klip k skladbe “Až tady jednou nebudu” s Tomášom Hanákom v hlavnej úlohe

15:50 Zdroj: Tlačová správa

Skupina Harlej natočila tretí klip k albumu “Smutku dávám sbohem“, ktorý vyšiel v marci tohto roku. Hlavnú úlohu v obrazovom stvárnení skladby “Až tady jednou nebudu” prijal herec Tomáš Hanák. Klip sa nakrúcal v priebehu septembra a októbra v niekoľkých lokalitách, medzi ktorými dominuje prostredie motolskej nemocnice.

„To, že natočíme klip Až tady jednou nebudu, bylo jasný hned od chvíle, kdy jsme píseň ve studiu nahráli. Osobně k ní mám hodně blízkej vztah, a to jak k hudbě, tak k textu. Zrovna texty na tenhle song jsme měli asi čtyři, než přišel ten správnej námět a nápad,“ približuje vznik piesne a klipu kapelník a gitarista Harley Tonda Rauer. Natáčania sa ujal Petr Vinc Havlíček so svojou firmou KHfilmin a s Harlej tak nadviazal na niekoľkoročnú úspešnú spoluprácu, z ktorej vzišiel napríklad klip Strážní andělé, ktorý má takmer 10 miliónov zhliadnutí na Youtube.

„Myslím, že Vinc se námětem a zpracováním přesně trefil do toho, o čem nám v písničce šlo, a posunul to ještě o kousek dál. Výslednou podobu podtrhnul svým výkonem  Tomáš Hanák. Nesmírně si vážím toho, že s námi šel do natáčení člověk a herec jeho formátu“, dodáva Rauer.

Kapela Harlej oslavuje tento rok 25 rokov existencie a v prvej polovici roka malo prebehnúť výročné halové tour. Po prvej zastávke ho však prerušila pandémia. Dve open air koncertné vystúpenia stihla skupina odohrať v septembri, ale všetky ostatné koncerty sa uskutočnia až v budúcom roku, akonáhle to epidemiologické opatrenia dovolia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *