Láska spája, sme v tom všetci rovnako ty aj ja. Držme SPOLU ❤️

8:40 Zdroj: Juraj Hnilica

Prežívame obdobie, v ktorom to nikto z nás nemá jednoduché. No aj napriek tomu nestrácajme nádej, vieru a lásku. V prvej vlne pandémie ju nestratili ani hudobní umelci, ktorí aj napriek zrušeniu ich vystúpení, si našli cestu ako potešiť ľudí a trochu spríjemniť neľahké chvíle svojím spevom a hudbou. Prostredníctvom jedinečného projektu “Láska spája” streamovali sériu on-line koncertov a motivačnej prednášky.

Takými z nich boli iniciátor projektu “Láska spája” Juraj Hnilica, Barbora Švidráňová, Buranowski, Martin Harich, Peter Juhás, Braňo Mojsej, Darkness Positive, Shakers & Funky Amigos, Drozďo & Demex a motivační speakri Pavel “Hirax” Baričák a Janka “Sofia” Thomková.

Len pred pár dňami viacerí z nich vytvorili aj ďalšiu spoločnú vec a to láskyplnú slovenskú skladbu s rovnomenným názvom projektu “Láska spája”. Juraj Hnilica, Barbora Švidraňová, Martin Harich a Peter Juhás vytvorili túto pieseň, ktorou nám všetkým chcú dodať silu, vieru, lásku do ďalších dní.

Juraj “Ďuri” Hnilica k skladbe povedal: “LÁSKA SPÁJA!!! SPOJME SA V SILU, PRILOŽME LÁSKE SPOLU VÁHU. SPOJME SI VIERU NAPRAVÍME PRAVDU NA MIERU !!! Toto obdobie je pre nás všetkých asi jedno z najhorších, čo sme doposiaľ žili. Naši starkí pocítili aj bolesť a utrpenie vojen a na toto obdobie môžu určite s istotou povedať, že sa to ani zďaleka nechytá na to čo zažili oni. Každopádne sme v čase, ktorý nás nesmierne skúša a učí. Spoločne s Barbora Švidraňová, Martin Harich a Peter Juhás sme aj vďaka tomuto obdobiu spoločne vytvorili túto pieseň, ktorou Vám všetkým chceme dodať silu, vieru, lásku do ďalších dní. Veríme, že spoločne to zvládneme a bude dobre. Držme SPOLU. LÁSKA SPÁJA

Jedinečné spojenia tvorí sám život, ako to bolo aj v tomto prípade, keď vďaka online streaming projektu “Láska spája” vznikla táto skladba.

Hudba: Juraj Hnilica

Text: Juraj Hnilica, Peter Juhás

Produkcia: Juraj Hnilica, Adrián Líška

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *