Speváčka Naty vydala novú pieseň a klip. Nehľadaj Ruženku má však rozprávkový len názov

11:45 Zdroj: Tlačová správa

Speváčka Naty Hrychová vydala svoju ďalšiu, tentoraz oveľa dospelejšiu pieseň. Jej song Nehľadaj Ruženku má rozprávkový len názov. “Text mi tentoraz napísal tatko. Pozná ma a vie, s čím sa potýkam. Úplne sa trafil – nie som princezná, ktorá čaká, až ju niekto zachráni. Človek nemôže spoliehať na to, že k nemu všetko samo príde. Aj keď to znie ako klišé, mal by ísť za svojím snom a pády brať ako skúsenosti😊, “ hovorí Naty.

Finálnu podobu pesnička dostala v štúdiu Tá musica pod vedením bubeníka skupiny Trocha pokoja Aloisa Pospíšila, ktorý sa spolu s Naty podieľal aj na hudobnej linke. Video Naty nakrúcala so svojím kamarátom, talentovaným režisérom a kameramanom Jakubom Janči. Na scenári s ním opäť spolupracoval jej otec. Naty v ňom prechádza štyrmi živlami, takže svoje si užila aj pri natáčaní. Song vyjadruje jej tŕnistú spevácku cestu.

V zhode s obsahom piesne Naty rozhodne nie je tou, ktorá sa zloží po každej rane, to už by sa spevu dávno nemohla venovať. Ako hovorí, uhladená cesta človeku nič nedá, neposilní ho. Jej prvé profesijné šrámy boli veľmi hlboké, ale s odstupom času je za ne rada. “Prekážky ma naučili vážiť si každý nový krok a tiež dobrých ľudí okolo.” Naty si momentálne plní svoj najväčší sen spievať s vlastnou kapelou. “Som nesmierne vďačná za mladšie publikum, ale chcela by som ukázať aj starším, že už nie som tá malá Natálka, ktorá spievala pesničky zo školských lavíc 😊. Začala som skúšať so svojou novou kapelou, zbieram skúsenosti a mám pocit, že toto je cesta, na ktorú som sa celý roky pripravovala. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *