PRÍRASTOK V RODINE KANDRÁČOVCOV PRIŠIEL V DEŇ NARODENÍN ONDREJOVHO OTCA

9:45, Zdroj FB: Ondrej Kandráč

V piatok 26.6.2020 pribudol v rodine Kandráčovcov prírastok. Hudobníkovi a spevákovi Ondrejovi Kandráčovi sa narodila dcérka Mária. Na svojej sociálnej sieti sa podelil o svoju radosť:

Pán nám dožičil tešiť sa z toho najväčšieho daru – ľudského života ❤️ Naša malá princezná sa volá Mária. Svetlo sveta uzrela dnes – 26.6.2020☀️Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli tento deň zvládnuť, na čele s tímom lekárov a sestričiek z Nemocnica Košice – Šaca, 1. súkromná nemocnica. 🙏Veríme, že naše dievčatko bude robiť radosť nielen nám, ale aj vám😇 P.S. Mamička aj malá sú v poriadku😍 Erika Kandráčová.

To najdôležitejši, čo v živote máme je rodina. Rovnaký názor zdieľa aj obľúbený muzikant Ondrej Kandráč, ktorý v týchto dňoch vydáva novú, veľmi silnú pieseň s názvom Rodné hniezda (Príbeh môjho života). Pisiela ju svojmu otcovi do neba a odhaľuje v nej svoje spomienky na detstvo na detstvo, na svojich rodičov a taktiež na rodnú dedinku, v ktorej vyrastal a do ktorej sa neustále rád vracia.

Pre Ondreja je najdôležitejšia v živote rodina. To vyjadril aj v nedávno vydanej skladbe ” Rodné hniezda”, ktorú venoval svojmu otcovi do neba.

Videoklip je plný malebných zábervov prírodných krás Slovenska ako aj súkromných rodinných záberov z jeho detstva. Ide o umeleckú metaforu, ktorá pripomína, ako človek kráča životom. Taktiež vypovedá o tom, že nech sa vyberie kamkoľvek, vždy sa vráti k teplu svojho domova. Jeho otec by sa “práve v tomto roku – 26. júna dožil svojich 70. rokov.“ 

Trojnásobným rodičom zo srdca blahoželáme a želáme mamičke aj bábätku veľa zdravíčka!