Juraj Hnilica vie, že “zostať dieťaťom”, je dôležité

Spevák Juraj Hnilica, je náš kamarát a človek, ktorého neprehliadnuteľnou črtou je úsmev a optimizmus. Jeho skladby “z Martina”, odkiaľ pochádza, sú príbehmi a určitým zrkadlom toho, čo na vlastnej koži zažil.

Do širšieho povedomia hudobných fanúšikov dostal vďaka účinkovaniu v súťaži Česko Slovensko má talent, kde svojou vlastnou skladbou Aká si krásna zaujal nielen porotu. Lucia Bílá mu bola vtedy osobne oznámiť, že postupuje priamo do finále. Súťaž nevyhral, ale zanechal v divákoch neopakovateľnú stopu.

Hudobne tvoril aj ďalej a v roku 2015 prišiel so svojím prvým albumom “Dovoľte mi predstaviť sa Vám”. Následne v roku 2017 vydáva svoj druhý album “Slnečný” a tento rok pridáva svoje nové dieťa. Jeho názov je príznačný Ďurimu. “Pohni líca”.

A na svete je aj videoklip k novému singlu k tomuto albumu. Ako píše Juraj na svojom fb: “Niekedy nie je zlé sa pozrieť na svet očami dieťaťa. Veď predsa “Svet nie je zlý! Prajeme Vám všetkým veľa pozitívnej energie do ďalších dní a pevne veríme, že sa čoskoro stretneme na spoločnej párty 

V klipe účinkuje aj skvelá víťazka súťaže Česko Slovensko má talent 2018, skvelá bubeníčka Nikoleta Šurinová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *