Reklama pre každého len za 59 Eur

Súčasná situácia prináša všetkým podnikateľom skutočné zaťažkávajúce obdobie a často veľmi krušné chvíle. Koronavírus je strašiakom nielen z pohľadu zdravia, ale je už jednoznačne jasné, že značne ubližuje aj ekonomicky.

Extrémne časy si však vyžadujú extrémnu pomoc. A presne s takou prichádza pre všetkých podnikateľov Rádio Paráda.

Rozhodli sme sa podať v tomto nehostinnom období pomocnú ruku všetkým, ktorí potrebujú dať o sebe vedieť, osloviť zákazníkov – poslucháčov rádia.

A ako vyzerá naša pomoc? Jednoducho Vám vyrobíme reklamný rádio spot podľa Vašich predstáv a odvysielame Vám ho 100x (stokrát) úplne zadarmo vo vysielaní Rádia Paráda. A ak sa pýtate, či je to naozaj zadarmo, odpoveď je jednoznačná. Spot Vám odvysielame naozaj 100x ZADARMO. Ušetríte tak 250 Eur. Za výrobu spotu tiež nebudete platiť 99 Eur. Celý spot Vám vyrobíme len za symbolických 59 Eur. Ani o cent viac.

Za 59 Eur Vám vyrobíme reklamný rádio spot a 100x Vám ho odvysielame úplne zdarma. Ak by váš reklamný spot teda išiel vo vysielaní Rádia Paráda 3-4 krát denne, oslovíte tak 3-4 krát každý deň počas jedného mesiaca tisíce poslucháčov (zákazníkov) denne.

Nevešajte hlavu a dajte o sebe vedieť! Píšte na obchod@radioparada.sk alebo volajte +421 940 155 455. AKCIA PLATÍ LEN DO KONCA MÁJA.

A ako znejú nami vyrábané rádio spoty v našom vysielaní?

Optika DIAMOND SNINA
DREVONAX HE
Kociky ADOLI
Pavanna FASHION
Valokom
Nábytok HrubovskýOne thought on “Reklama pre každého len za 59 Eur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *