NA 7.ROČNÍKU BENEFIČNÉHO ROCKOVÉHO VEČERA NA POČESŤ MIŇA KOČANA V SNINE BOLI ĽUDIA ŠTEDRÍ

27.2.2020 14:54

7. ROČNÍK ROCKOVÉHO VEČERA V DOME KULTÚRY V SNINE

V sobotu 22.2.2020 o 18:00 sa konal v Snine v Dome kultúry už 7. ročník spomienkového večera na zosnulého Sninčana Miňa Kočana. Tento benefičný koncert organizujú jeho rodičia spolu s ďalšími spoluorganizátormi každoročne so snahou pomôcť deťom, ktoré to potrebujú. Na dobrovoľnom vstupnom sa vyzbieralo 3 239.66€, pričom tieto peniažky boli odovzdané rodičom zdravotne postihnutej Sabinky Popovičovej. Sninská nadácia Pro Futura, kde sa peniaze aj odovzdávali, darovala Sabinke naviac ešte 200€.

Veľká poklona patrí organizátorom a podporovateľom benefičného koncertu, ktorí to robia bez nároku na honorár a na úkor vlastného času:

Milan a Alenka Kočanovi
Dávid Zimolka
Martin Demjan
Patrik Ferko
Monika Siváková
Janka Hamaričová
Mária Piteľová
Anka Dzurková
Marek Lacko – moderátor

KTO TENTO ROK PRIJAL POZVANIE?

Na 7. ročníku benefičného koncertu vystúpili hudobné kapely ako Gladiator, Fictive Marry a interpreti Karmen Pál-Baláž a Buranowski. Organizátori tohto rockového večera vyzdvihli, že návštevnosť každoročne stúpa, pričom v sobotu bolo v Dome kultúry v Snine približne 600-700 divákov.

BENEFIČNÝ KONCERT V SNINE SA KAŽDOROČNE ORGANIZUJE NA PAMIATKU MIŇA KOČANA

Miňo Kočan († 21) tragicky zahynul pri požiari drevenej chaty v chatovej oblasti Zemplínske Hámre (okres Snina) 3.3.2012. Ako nám povedal jeho otec, so slzami v očiach, Miňo bol skvelým synom, vynikajúcim bubeníkom, dobrým priateľom a človekom. Práve v tejto benefičnej akcii s krásnym a hlbokým zámerom ostáva žiť jeho pamiatka.

Video venované pamiatke Miňa Kočana

Hudobní interpreti v ten deň prijali aj pozvanie na rozhovor do Rádia Paráda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *