RÁDIO PARÁDA – MEDIÁLNY PARTNER NOVA ROCK FESTIVALU 2020

Rádio Paráda sa stalo mediálnym partnerom festivalu NOVA ROCK 2020!

Nova Rock je jedným z najväčších rockových hudobných festivalov, ktorý sa každoročne koná v Rakúsku už od roku 2005. Prebieha vždy v júni v mestečku Nickelsdorf v Burgenlande. Tento rok sa bude konať od 10.-13.6.2020 a tím Rádia Paráda pritom nebude chýbať! Na 16. ročníku tohto festivalu vystúpi 100 kapiel a novinkou budú 4 stage. Festival navštevuje okolo 150 000 ľudí a koná sa na 110 hektároch pôdy v blízkosti hraníc s Maďarskom. Odohrávajú sa tu niektoré z najväčších koncertov sveta, vystupujú tu tie najzvučnejšie mená rockových kapiel a zaručujú tak nezabudnuteľný zážitok v oblasti Pannonia Fields.

SÚŤAŽ!
V rámci mediálnej spolupráce máme pre Vás 2 vstupy na festival Nova Rock na celé 4 dni, o ktoré budete môcť už čoskoro súťažiť. Otázky a úlohy odznejú vo vysielaní relácie ROCKPARÁDA, a to v utorok 18.2.2020 od 18:00 hod. (následne aj v repríze, či v podcaste na našom webe).

Všetky potrebné informácie o festivale Nova Rock, ako aj zakúpiť lístky si môžete na webovej stránke: www.novarock.at

Nova Rock Festival 2019

2 thoughts on “RÁDIO PARÁDA – MEDIÁLNY PARTNER NOVA ROCK FESTIVALU 2020

    1. Dobrý deň Slavo,
      súťaž o smart hodinky bola vyhlásená priamo v éteri Rádia Paráda, tak ako to bolo avízované. Vyhlásenie výsledkov bolo dokonca odvysielané aj v repríze a výhercovia už boli kontaktovaní e-mailom a hodinky už každému výhercovi boli zaslané 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *