HĽADÁME MODERÁTORA/ MODERÁTORKU, REDAKTORA/ REDAKTORKU A OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU/ ZÁSTUPKYŇU

KOHO HĽADÁME?

Hľadáš zaujímavú prácu či chceš si privyrobiť popri škole a získať nové skúsenosti prácou v Rádiu Paráda? Máš odvahu a nerobí ti problém komunikovať? Zaujíma ťa dianie okolo teba a vieš o tom pútavo písať? Nemáš skúsenosti? Nevadí, všetko ťa naučíme.

ČO POŽADUJEME:

Hľadáme nových členov nášho tímu s pozitívnym prístupom:
Moderátorov/ moderátorky – komunikatívnych a s chuťou pracovať za mikrofónom (prac. doba podľa dohody, vhodné aj pre študentov)
Redaktorov/ redaktorky – znalých slovenský jazyk, gramatiku a štylistické úpravy (vhodné aj pre študentov, aj externe)
Obchodných zástupcov/ zástupkynekomunikatívnych a s chuťou pracovať “v teréne” ( Snina, Humenné, Vranov nad Topľou, Svidník, Stropkov, Medzilaborce, a okolie)

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

MODERÁTOR/KA – V prípade záujmu nám pošli krátku hlasovú nahrávku, kde nám povieš niečo o sebe a kontakt, aby sme ti mohli zavolať. Pošli ju buď ako súkromnú správu na náš Facebook messenger alebo na e-mail: konkurz@radioparada.sk

REDAKTOR/KA – svoj životopis a skúsenosti (prípadne krátku ukážku písaného textu) nám zasielajte na: konkurz@radioparada.sk (uveďte aj,
o ktorú pozíciu máte záujem)

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA/ ZÁSTUPKYŇA – svoj životopis a skúsenosti nám zasielajte na: konkurz@radioparada.sk (uveďte aj, o ktorú pozíciu máte záujem)

ODMEŇOVANIE
od 3,43€/ hod. brutto

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *